Produkty označené ako "OBJEDNANÉ" je možné si predobjednať s dodaním až po naskladnení. Dátum naskladnenia je potrebné preveriť.

1. časť: Aký typ elektrobicyklu si vybrať?

Aby ste si jazdu na elektrobicykli naozaj užívali, je potrebné sa zamyslieť, na aký účel elektrobicykel budete využívať, kde sa s elektrobicyklom plánujete pohybovať, aký terén a druh jazdy preferujete. Je rozdiel, ak budete na bicykli jazdiť iba v meste alebo sa s ním budete preháňať po hrebeňoch hôr. Každý terén vyžaduje od bicykla iné vlastnosti.

Poďme sa teraz spolu pozrieť, aké druhy elektrobicyklov máte na výber:

1. Mestský elektrobicykel

Pre zvládnutie mestskej džungle.

Mestský elektrobicykel si najviac užijete pri jazdení v meste, nenáročných výletoch po okolí, alebo pri vychádzke trebárs na ryby po peknom chodníku okolo rieky.

Vďaka zníženému rámu umožňujú ľahký a pohodlný nástup a zosadnutie, čo najlepšie využijete práve v prevádzke - v každodennej mestskej džungli pri dochádzaní do práce alebo na nákup.

Blatníky umožňujú jazdu za každého počasia, na nosič môžete pripevniť brašňu alebo košík s nákupom a elektrobicykel môžete jednoducho postaviť na stojan.

Nemusíte sa báť ani jazdy v šere či v noci, pretože mestské elektrobicykle sú už z výroby vybavené predným aj zadným osvetlením.

Nehodí sa pre jazdu v ťažkom teréne a vyvarovať by ste sa mali aj prudkým stúpaniam.

Vybrať si môžete mestský elektrobicykel vo veľkostiach 17" a 19". Priemer kolies je 26" e-City alebo 28" e-Country.

Mestský elektrobicykel je pre Vás vhodný, ak 90% ciest vedie po dobre upravených (spevnených) cestách, alebo máte problém s nastupovaním na klasický bicykel.

2. Trekový elektrobicykel

Do práce aj na výlet či cyklotrasu.

Bicykel budete využívať pri dochádzaní v meste, ale chcete na ňom vyraziť aj na dlhší, nenáročný výlet? Potom je pre vás trekový elektrobicykel to pravé!

Ide o športovejší variant mestského elektrobicykla, ktorý však s ľahkosťou zvládne aj poľné cesty alebo chodníky.

Rovnako ako mestský elektrobicykel, je aj trekový vybavený blatníkmi, nosičom a stojanom.

Dámsky trekový elektrobicykel je vyrábaný vo veľkostiach 17" a 19", pánsky trekový elektrobicykel vo veľkostiach 18" a 20".

Trekový elektrobicykel je pre Vás vhodný, ak 85% a viac ciest podnikáte po cestách, cyklotrasách alebo dobre upravených cestách v nenáročnom teréne.

3. Krosový elektrobicykel

Na výlet, do prírody i do práce ... na krosovom bicykli je zábava!

Športovejší variant trekového elektrobicykla, ktorý má širšie plášte a väčší počet prevodov.

Vďaka tomu sa skvele hodí pre jazdu v ľahšom teréne, ale pohodlne sa na ňom spustíte aj v meste, do práce alebo na cyklotrase.

Krosové elektrobicykle, na rozdiel od trekových, nemajú blatníky ani nosiče. Tie však môžete kedykoľvek dokúpiť a namontovať. Touto zmenou v podstate získate trekový elektrobicykel.

Nehodí sa na jazdu v ťažkom teréne.

Dámsky krosový elektrobicykel je vyrábaný vo veľkostiach 17" a 19", pánsky krosový elektrobicykel vo veľkostiach 18" a 20".

Krosový elektrobicykel je vhodný pre tých, ktorí prevažne využívajú cesty a cyklotrasy (cca 70%), ale radi bicykel využijú na občasnú jazdu v ľahšom teréne.

4. Horský elektrobicykel

Do terénu, do lesa, po cyklotrase, do mesta, údolím pozdĺž rieky alebo do kopca? To je to, čo horský bicykel ponúka!

Najuniverzálnejší a najšportovejší variant elektrobicykla, s ktorým Vás nič nezastaví.

Zamilujte si bezstarostnú jazdu v teréne, do kopca aj z kopca, po poľných či lesných cestách a najrôznejších cestičkách. Pohodlne sa zveziete aj po cestách a cyklotrasách.

Horský elektrobicykel je vyrábaný s priemerom kolies 27,5", dámsky variant 17" a 19", alebo pre mužov aj ženy18" a 20".

Horský elektrobicykel je vhodný pre tých, ktorí si chcú užívať výlety v teréne a zvyšok ciest podnikať po cestách a cyklotrasách.

 

Ešte stále váhate a neviete sa rozhodnúť, aký elektrobicykel si vybrať? Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, a my Vám veľmi radi s Vašim výberom pomôžeme.

 

V nasledujúcej 2. časti sa spolu pozrieme na informácie o dojazde a cene elektrobicykla.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie