Horské junior

2 položiek celkom
Crussis Chlapčenský junior horský elektrobicykel e-Atland 6.7 (2022)
€1 879 –12 %
€1 648 / ks
Kód: E-ATLAND 6.7 -14-
E Guera 6 9 g
e-Guera 6.9-XS (14")
Skladom na predajni (1 ks)
€1 899 / ks

až 130 km Dojezd 522 Wh (14,5 Ah) Kapacita batérie 75 Nm Výkon motora 1 x 9 Počet prevodov

Kód: 18057

Juniorské/detské e-bicykle sú určené pre staršie deti a tínedžerov, ale aj pre dospelých cyklistov či seniorov nižšieho vzrastu. Bicykle Crussis typu Junior majú na rozdiel od bežných modelov elektrobicyklov menšie rámy a kolesá, vďaka čomu sú veľmi pohodlné a bezpečné aj pre vaše dospievajúce deti.

Ak pre svojich tínedžerov hľadáte elektrický bicykel, do ktorého sa zamilujú na prvý pohľad, odporúčame vám kvalitný juniorský elektrobicykel so stredovým pohonom, ktorý má výkonný motor a je vynikajúco vyvážený a stabilný na všetkých druhoch ciest. Mladí cyklisti tak hravo zvládnu aj náročnejší výšľap do kopca a nebudú za vami zaostávať.
Juniorský elektrický horský bicykel je ideálny na rodinné výlety do prírody, vďaka ktorým si vaše dieťa prirodzene navykne na zdravý životný štýl. Zároveň budete svojho syna či dcéru nenásilným spôsobom viesť k ekológii.

V základnej výbave juniorských e-bicyklov Crussis sú kotúčové hydraulické brzdy, 9-rýchlostná prehadzovačka a kvalitne odpruženie vidlice. Juniorský e-bike nemá nosiče, blatníky, osvetlenie ani stojan, je však možné ich objednať osobitne a dodatočne namontovať. Súčasťou vybavenia e-bicykla typu Junior je praktický USB konektor pre dobíjanie mobilných zariadení, vďaka ktorému sa vašim deťom len tak ľahko nevybije mobil.
Z hľadiska bezpečnosti je vhodné vybaviť bicykel, ktorý je určený pre deti, aj zvončekom a odrazkami (prípadne i ďalšími reflexnými prvkami). Nezabudnite tiež na kvalitnú povinnú cyklistickú helmu pre deti.