e-Largo 9.8 S (20")

Kód: 45481
Neohodnotené
Značka: Crussis
€2 749 –18 %
e-Largo 9.8 S (20")
€2 749 –18 % €2 248
Skladom na predajni (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024

Detailné informácie

Podrobný popis

Dojezd

až 150 km

Dojazd
Kapacita batérie

630 Wh (20 Ah)

Kapacita batérie
Výkon motora

95 Nm

Výkon motora
Počet prevodov

1 x 12

Počet prevodov

Hľadáte parádny výbavou nabúchaný e-bike? Potom môže byť Crussis e-Largo 9.8-S voľbou pre vás. Vezmite ho na vaše výlety prírodou, cestou necestou, po rovinách, cez kopce i na túlanie sa po horách, po miestach, kam ste sa napríklad so svojim bicyklom ešte neodvážili. Nie je načo čakať. Šliapnite do pedálov, elektrobicykel Crussis e-Largo 9.8-S so silnejšou batériou je pripravený vyraziť s vami! Pokiaľ by ste napriek tomu zatúžili po modeli so silnejšou batériou, mrknite na e-Largo 9.8-M/L alebo PAN-Largo 9.8-M/L, ktoré je vybavené motorom PANASONIC GX Ultimate.

crussis-horska

Motor

LCD Display

Vidlica

Batéria

Motor Displej Vidlica Batéria
BAFANG M500 95 Nm

Elektromotor BAFANG M500 je supervýkonný stredový motor s nominálnym výkonom 250W (max 500W), ktorý skvele balancuje medzi krútiacim momentom a spotrebou, ktorá je pre e-bike vždy kritická. Pre dynamickú jazdu je zásadný krútiaci moment, ten je v prípade tohto motora skutočne vysoký až 95 Nm. Elektromotor Bafang M500 je určený pre elektrobicykle u ktorých je očakávaný športový výkon aj v tom najnáročnejšom teréne, preto sme ním vybavili „deviatkový“ rad našich e-bikov. Pre takto vybavené elektrobicykle tak nie je prekážkou naozaj žiadny terén. Elektromotor je vybavený torzným snímačom sily šliapania. Reguláciu výkonu motora vykonáva riadiaca jednotka, ktorá neustále vyhodnocuje, akou silou jazdec šliape do pedálov. Zjednodušene povedané všetko funguje tak, že čím väčší výkon pri jazde (pri šliapaní do pedálov) vynaložíte, tým viac vám motor pomôže.

 

BAFANG LCD displej - farebný

Prehľadný farebný LCD displej zobrazuje okrem základných informácií týkajúcich sa stavu batérie a aktuálne využívaného stupňa asistencie aj ďalšie údaje týkajúce sa jazdy (rýchlosť, prejdená vzdialenosť ai.). Váš cyklocomputer tak môžete nechať doma, nebudete ho už potrebovať. Displej je ďalej vybavený USB konektorom umožňujúcim dobíjanie mobilných zariadení (telefón, navigácia, osvetlenie ai). Dobíjať svoje zariadenia tak môžete aj mimo civilizácie, čo sa najmä pri dlhších výletoch môže hodiť.

 

ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29"

Doprajte si pohodlnú jazdu so vzduchom tlmenou vidlicou ROCKSHOX FS Judy Silver TK Solo Air 29". So zdvihom 100 mm a jednoduchým nastavením tlaku vzduchu sa vidlica ľahko prispôsobí vašej váhe a jazdnému štýlu. Precízne tlmí terénne nárazy a na rovine zostáva stabilný. Pre maximálnu kontrolu môžete jednoducho uzamknúť pruženie priamo z korunky vidlice. S touto vidlicou si užite plynulú a bezstarostnú jazdu v každom teréne!

 

PANASONIC 630 Wh (17,5 Ah)

Predstavujeme vám energické jadro nášho elektrobicykla – batériu s Li-Ion článkami od PANASONIC o sile 36V / 630 Wh (17,5 Ah). Táto batéria je ako živé pulzujúce centrum, ktoré napája celý systém elektrobicykla. S touto inovatívnou batériou môžete očakávať dojazd až do úctyhodných 150 km na jediné nabitie, pričom konkrétna vzdialenosť závisí od dynamiky trasy a intenzity využitia asistencie.

Nechajte sa uniesť výkonom a vytrvalosťou, ktorú táto batéria ponúka. Bez ohľadu na to, či sa vydáte na mestské výlety alebo na dobrodružné túry do prírody, s článkami od PANASONIC budete vždy pripravení na ďalší kilometer!