Speedbox 3,0 Bosch

Kód: 15851
Tip
Neohodnotené
€159
Skladom u dodavateľa
Môžeme doručiť do:
14.12.2020
Nastavuje rýchlostný limit elektrobicykla
Omezovač rýchlosti: deaktivovaný
Zobrazenie na displeji: reálne hodnoty
Aktivácia čipu tlačítkom: WALK / + - + -
Určený pre motory:
BOSCH Active Line
BOSCH Active Line Plus (r.2014 - 2020)
BOSCH CX Performance line (r.2014 - 2019)
BOSCH CX Performance line 4.gen (r.2020)
BOSCH Cargo Line

Detailné informácie

Podrobný popis

Šikovný čip tretej generácie s možnosťou nastavenia rýchlostného limitu elektrobicykla.

Tuningový čip SpeedBox 3.0 umožňuje ľubovoľné nastavenie obmedzovača rýchlosti elektrobicykla. Po inštalácii čipu sa na displeji elektrobicykla zobrazujú reálne údaje, ako je maximálna rýchlosť, priemerná rýchlosť, denná prejdená dráha a dojazd.


Pri použití SpeedBox 3.0 s motormi Bosch 4. generácie (rok výroby 2020 a vyššie) je potrebné po ukončení jazdy nechať elektrobicykel zapnutý, pokiaľ sa na displeji trvale nezobrazí rýchlosť 0,0 km / h. Počas tejto fázy sa bude na displeji zobrazovať zostávajúci čas (v minútach). Potom môžeš bicykel bezpečne vypnúť a tešiť sa na ďalší výlet.

montáž

V prípade, že sa chystáš nainštalovať SpeedBox na úplne nový bicykel, treba na ňom pred prvým spustením čipu prejsť aspoň 1 km.

Upozornenie:

Upozorňujeme, že prevádzka takto upravených elektrobicykla na pozemných komunikáciách môže byť v rozpore s platnou legislatívou niektorých krajín. Výrobca nenesie žiadnu zodpovednosť za škody vzniknuté použitím produktov SpeedBox. Elektrobicykle vybavená produktom SpeedBox nie je dovolené používať na pozemných komunikáciách, cyklotrasách a verejných priestranstvách. Elektrobicykle vybavené produktom SpeedBox je možno používať výhradne na svojom vlastnom pozemku, výhradne na svoju vlastnú zodpovednosť. Použitím produktov SpeedBox môže dôjsť k strate záruky Vášho elektrobicykla. Odporúčame používať ďalšie bezpečnostné prvky a ochranné produkty, aby sa zabránilo zraneniam vo vyššej rýchlosti jazdy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: