E-City 2.5

Kód: E-CITY 2.5 -18-
Neohodnotené
Značka: CRUSSIS
ZadarmoZadarmo
E-City 2.5
€1 109
Vypredané

Hľadáte elektrobicykel s naozaj nízkym nášlapom . Elektrobicykel na cestu do práce, alebo na cesty mestom? Chcete si zájsť na nákup, na obed, alebo na pekný nenáročný výlet s kamarátmi? Potom je e-bike Crussis e-City 2.5 pre vás ako stvorený.

tabulka-velkosti

Detailné informácie

Podrobný popis

stojan-zadarmo2

Hľadáte elektrobicykel s naozaj nízkym nášlapom . Elektrobicykel na cestu do práce, alebo na cesty mestom? Chcete si zájsť na nákup, na obed, alebo na pekný nenáročný výlet s kamarátmi? Potom je e-bike Crussis e-City 2.5 pre vás ako stvorený.

Elektrobicykel e-City 2.5 disponuje hliníkovým rámom so špecifickou geometriou. Už žiadne namáhavé nasadanie na bicykel! Hlavná rámová rúra je posadená veľmi nízko, dokonca ešte nižšie než u ostatných mestských elektrobicyklov, a vy tak môžete na bicykel nasadnúť bez najmenších problémov. Rovnako zosadnutie je vďaka geometrii elektrobicykla a použitiu kolies s veľkosťou 26 "rýchle a bezpečné. Elektrobicykel je tak vhodný aj pre tých, ktorým môže klasická geometria elektrobicykla robiť problémy zo zdravotných dôvodov. K dispozícii je vo veľkosti rámu 18 ", a je vhodný ako pre mužov, tak i pre ženy.

Keďže ide o e-bike, zaujímať vás bude iste pohonná jednotka. Tou je elektromotor Bafang umiestnený v zadnom náboji . Na zadnom nosiči potom nájdete Li-Ion batériu 13 Ah, ktorá je schopná zabezpečiť dojazd elektrobicykla až do vzdialenosti 100 km - vždy však samozrejme záleží na profile terénu a spôsobu využitia asistencia.

A ako vlastne ovládate motorovú asistenciu? Prostredníctvom LED panelu umiestneného na riadidlách. Ten zobrazuje stav batérie a zvolený stupeň výpomoci elektromotora.

Jazdný komfort vám spríjemní odpružená vidlica a pohodlné sedlo a báť sa nemusíte ani dažďa. Súčasťou výbavy e-biku sú totiž okrem predného a zadného osvetlenia, stojančeku a nosiča takisto blatníky.

Sčítané podčiarknuté, Crussis e-City 2.5 je elektrobicykel pre použitie v každodennom živote. Elektrobicykel pre každého.

Vlastnosti

Rám s nízkym nástupom

Špeciálne upravený hliníkový rám s naozaj nízko posadenou hlavnou rámovou rúrou. Geometria rámu vám zaistí naozaj pohodlnú jazdu. A naviac bezpečnú! Nasadnutie a zosadnutie z e-biku nikdy nebolo rýchlejšie. A to sa hodí nielen pri jazde v meste.

Rám je vhodný pre mužov i ženy, ktorým môže klasická geometria elektrobicykla robiť problémy zo zdravotných dôvodov. K dispozícii je vo veľkosti rámu 18 ".

Batéria

Srdcom elektrobicykla dodávajúcim energiu do systému je batéria s Li-Ion článkami  36V /468 Wh (13 Ah) . Batéria je integrovaná do zadného nosiča e-biku.

Batéria je schopná doviezť elektrobicykel na jedno nabitie až do vzdialenosti 100 km. Vždy však samozrejme závisí na profilu trate a spôsobu využitia asistencie.

Samozrejmosťou je vybavenie batérie BMS doskou (Battery Management System), ktorá ju chráni pred prehriatím, skratom alebo prebitím. Batériu môžete nabíjať priamo na nosiči e-biku, alebo ju možno za účelom nabitia vybrať - nabiť ju tak môžete doma pomocou priloženej nabíjačky v akejkoľvek štandardnej zásuvke.

Úplne vybitú batériu nabijete do plnej kapacity za 6,5 ​​hodiny .

LED panel

Motorová asistencia je ovládaná prostredníctvom LED panelu umiestneného na riadidlách vedľa prednej brzdovej páky. Ten pomocou farebných diód zobrazuje informácie o stave batérie a nastavení asistencie motora. Jednoduché, pohodlné, bezpečné - čo viac si priať?

Dodatočné parametre

Kategória: Mestské elektrobicykle
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: