E-Cross 7.5

Kód: E-CROSS 7.5 -18- E-CROSS 7.5-S -18- E-CROSS 7.5 -20- E-CROSS 7.5-S -20- Zvoľte variant
8 hodnotení
Značka: CRUSSIS
ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo ZadarmoZadarmo
E-Cross 7.5
€1 559 €1 719 €1 559 €1 719 od €1 559
Vypredané Vypredané Vypredané Okamžite k odoslaniu (1 ks) Zvoľte variant
Kapacita batérie
Veľkosť rámu
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
- - - 7.8.2020 Zvoľte variant

Páni, ak hľadáte e-bicykel pre športovejšiu jazdu alebo výlet, ste na správnej adrese. Pánsky krosový elektrobicykel e-Cross 7.5 so stredovým elektromotorom je totiž určený nielen pre výlety všetkého druhu na cestách a cyklotrasách, ale zvládne tiež športovejšie jazdenie v ľahkom teréne . Už sa nemusíte báť kopcovitého profilu výletu. Naopak! Do trati sa môžete pustiť s vervou sebe vlastnou. Je čas vyraziť!

tabulka-velkosti

Detailné informácie

Podrobný popis

stojan-zadarmo2

Páni, ak hľadáte e-bicykel pre športovejšiu jazdu alebo výlet, ste na správnej adrese. Pánsky krosový elektrobicykel e-Cross 7.5 so stredovým elektromotorom je totiž určený nielen pre výlety všetkého druhu na cestách a cyklotrasách, ale zvládne tiež športovejšie jazdenie v ľahkom teréne . Už sa nemusíte báť kopcovitého profilu výletu. Naopak! Do trati sa môžete pustiť s vervou sebe vlastnou. Je čas vyraziť!

Geometriu hliníkového rámu e-Cross 7.5 sme prispôsobili plne pánskym potrebám. E-bike je stabilný, pohodlný a skvele ovládateľný. Veľkou mierou k tomu prispieva tiež batéria s Li-Ion článkami Panasonic 36V /522 Wh (14,5 Ah) / 630 Wh (17,5 Ah) vo verzii S. Tá je do rámu elektrobicykla plne integrovaná . Praktické, funkčné a k tomu oku lahodiaci dizajn. Čo viac si priať?

O dojazd a spoľahlivosť sa stará stredový elektromotor Bafang MAX drive (M400), s nominálnym výkonom 250W (max 500W), s krútiacim momentom 80 Nm . Použitie stredového elektromotora u tohto modelu prispieva veľkou mierou k ideálnemu vyváženiu elektrobicykla - ide o moderné riešenie používané u vyšších radov e-bikov po celom svete.

Dojazd e-bicykla je 130 km  / 150 km vo verzii S - tu samozrejme vždy záleží na profilu trate a spôsobu využitia asistencie, ktorá je v prípade tohto modelu päťstupňová. A ako vlastne asistenciu ovládate? Ako u väčšiny elektrobicyklov prostredníctvom LCD displeja umiestneného na riadidlách. Farebný displej zobrazuje stav batérie, zvolený stupeň asistencie elektromotora, rýchlosť a prejdenú vzdialenosť. Súčasťou je USB konektor pre dobíjanie mobilných zariadení.

E-bike je vyrábaný na 28 " kolesách v dvoch veľkostiach rámu 18" a 20". O radenie sa stará 9 rýchlostná prehadzovačka Shimano Deore a jazdný komfort vám spríjemnia  kotúčové hydraulické brzdy, odpružená vidlica Suntour NEX HLO DS 700C je vybavená pružinovým tlmením a disponuje zdvihom 63 mm.

E-bike je dodávaný bez blatníkov, osvetlenia, stojančeku a nosiča. Tie však možno ku e-biku bez problémov dokúpiť a následne namontovať. Alebo sa pozrite na model e-Gordo 7.5, ktorý je vybavený blatníkmi a nosičom.

Nie je načo čakať. E-bike Crussis e-Cross 7.5 so stredovým elektromotorom je pripravený pre váš parádny výlet. Šliapnite do pedálov!

Ak by ste predsa zatúžili po modeli s lepšou doplnkovou výbavou (Vidlica, prehadzovačka, silnejšie batérie ...), pozrite na e-bike e-Cross 7.5-S alebo e-Cross 9.5-S, ktoré má aj lepší motor Bafang M500.

Vlastnosti

SUNTOUR NEX HLO DS 700C

Elektrobicykel je vybavené odpruženou vidlicou s pružinovým tlmením SUNTOUR NEX HLO DS 700C sa zdvihom 63 mm, ktorá je skvele prispôsobivá váhe cyklistov. Stačí jednoducho upraviť predpätie pružiny (otočením kolieska v smere hodinových ručičiek zvyšujete predpätie a otočením proti smeru hodinových ručičiek ho znižujete) a e-bike plne adaptovať vašej váhe a štýlu jazdy. Dobre nastavená vidlica potom skvele tlmí nárazy pri jazde v teréne, zatiaľ čo na rovnom povrchu zbytočne "neprepružuje." Pruženie je možné uzamknúť pomocou uzatvárania z korunky vidlice.

Batéria Panasonic - 522 Wh (14,5 Ah) / 630 Wh (17,5 Ah) vo verzii S

Srdcom elektrobicykla dodávajúcim energiu do systému je batéria s Li-Ion č lánky PANASONIC 36V /522 Wh (14,5 Ah) / 630 Wh (17,5 Ah) vo verzii S. Batéria je plne integrovaná do rámu e-biku, čo v kombinácii so stredovým elektromotorom znamená jediné. Skvele vyvážený, stabilný a ľahko ovládateľný e-bike, ktorý navyše lahodí oku.

Batéria je schopná doviezť elektrobicykel na jedno nabitie až do vzdialenosti 130 km / 150 km pri verzii S. Vždy však samozrejme závisí na profilu trate a spôsobu využitia asistencie.

Samozrejmosťou je vybavenie batérie BMS doskou (Battery Management System), ktorá ju chráni pred prehriatím, skratom alebo prebitím. Batériu môžete nabíjať priamo na nosiči bicykla, alebo ju možno za účelom nabitia vybrať - nabiť ju tak môžete doma pomocou priloženej nabíjačky v akejkoľvek štandardnej zásuvke.

Úplne vybitú batériu nabijete do plnej kapacity za 7 hodín.

Bafang Max Drive (M400) 80 Nm

Elektromotor Bafang Max Drive (M400), s nominálnym výkonom 250W (max 500W) , skvele balansuje medzi krútiacim momentom a spotrebou, ktorá je pre e-bike vždy kritická. Pri zachovaní nízkej spotreby ponúka naozaj vysoký krútiaci moment až 80 Nm.

Elektromotor je vybavený torzným snímačom sily šliapania. Reguláciu výkonu motora vykonáva riadiaca jednotka, ktorá neustále vyhodnocuje, akou silou jazdec šliape do pedálov. Zjednodušene povedané všetko funguje tak, že čím väčší výkon pri jazde (pri šliapaní do pedálov) vynaložíte, tým viac vám motor pomôže.

Použitím stredového elektromotora u väčšiny našich e-bikov sme docielili optimálneho umiestnenie ťažiska priamo do stredu bicykla. Elektrobicykle Crussis sú tak skvele ovládateľné a parádne držia stopu.

Prehľadný farebný LCD displej zobrazuje okrem základných informácií týkajúcich sa stavu batérie a aktuálne využívaného stupňa asistencie aj ďalšie údaje týkajúce sa jazdy (rýchlosť , prejdená vzdialenosť a i.). Váš cyklocomputer tak môžete nechať doma, nebudete ho už potrebovať.

Displej je ďalej vybavený USB konektorom umožňujúcim dobíjanie mobilných zariadení (telefón, navigácia, osvetlenie i.). Dobíjať svoje zariadenia tak môžete i mimo civilizáciu, čo sa najmä pri dlhších výletoch môže hodiť.

Elektromotor samotný (voľba miery asistencie) je potom ovládaný prostredníctvom tlačidiel (plus, mínus, on /off) umiestnených na riadidlách vedľa páky prednej brzdy. Jednoduché, pohodlné, bezpečné - čo viac si priať?

Dodatočné parametre

Kategória: Krosové elektrobicykle
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: