Krosové

Najpredávanejšie

e-Cross 7.5 (18) KROSOVÉ elektrokolo 28", rám 18" (14,5 Ah / 522Wh)
ZadarmoZadarmo
e-Cross 7.5 (18) KROSOVÉ elektrokolo 28", rám 18" (14,5 Ah / 522Wh)
Akcia Výpredaj Doprava zadarmo
Skladom na predajni
Kód: 1748
 
€1 716 / ks
Detail
e-Cross 9.5-S (18) KROSOVÉ elektrokolo 28", rám 18" (17,5 Ah / 630Wh)
ZadarmoZadarmo
e-Cross 9.5-S (18) KROSOVÉ elektrokolo 28", rám 18" (17,5 Ah / 630Wh)
Akcia Tip Výpredaj Doprava zadarmo
Skladom na predajni
Kód: 1706
 
€2 184 / ks
Detail
2 položiek celkom

Crossové elektrobicykle sú na Slovensku veľmi obľúbené, nakoľko sú rozumným kompromisom medzi horskými a mestskými elektrobicyklami. Typický crossový elektrobicykel vám umožní komfortnú športovejšiu jazdu po dobre udržiavaných cyklotrasách, ale aj po bežnej asfaltke, nespevnenej cykloceste či v nenáročnom lesnom alebo mierne kopcovitom teréne, kde oceníte jeho kvality (napr. kotúčové hydraulické brzdy, odpruženú vidlicu a pohodlné sedlo).

Crossový elektrobicykel so stredovým pohonom je ideálnym spoločníkom na viacdňové rodinné výlety po rozmanitých terénoch. Geometria športovejšie ladených krosových e-bicyklov ich predurčuje k rýchlej jazde v menej vzpriamenej polohe. Tieto elektrobicykle znesú vyššie zaťaženie a bývajú spravidla ľahšie. Pre zabezpečenie čo najnižšej hmotnosti a najlepšej aerodynamiky počas jazdy sa dodávajú v základnej výbave bez blatníkov, osvetlenia, stojančeku a nosiča.

Krosové elektrické bicykle Crussis/RockMachine najvyššieho radu ponúkajú maximálny komfort pre milovníkov rekreačnej jazdy aj pre aktívnych športovcov, ktorí nedajú dopustiť na pravidelné „kardio“ na dvoch kolesách. Medzi hlavné výhody týchto e-bicyklov patrí ich ľahký elektromotor (3,3 kg) vybavený torzným snímačom sily šliapania, prehľadný farebný LCD displej s USB konektorom na dobíjanie mobilných zariadení (mobilný telefón, navigácia, osvetlenie, atď.) a technológia Eagle™, ktorá umožňuje presné a hladké radenie.