Akceleračná páčka na elektrobicykle

Kód: .CRS-PR-001
Neohodnotené
€15
Skladom u dodávateľa
Môžeme doručiť do:
16.7.2020

Akceleračná páčka (akcelerátor) pre mestské elektrobicykle Crussis. Umožňuje jazdu bez nutnosti šliapania.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akceleračná páčka (akcelerátor) pre mestské elektrobicykle Crussis. Umožňuje jazdu bez nutnosti šliapania.

Dôležité upozornenie:

Kúpou tohto produktu berie zákazník na vedomie, že v dôsledku dodatočnej montáže akceleračnej páčky na elektrobicykel CRUSSIS tento elektrobicykel prestane spĺňať požiadavky stanovené normou ČSN EN 15194+A1 pre jazdné bicykle s pomocným elektrickým pohonom. Pomocný elektrický pohon totiž môže byť podľa normy ČSN EN 15194+A1 v činnosti iba pri súčasnom šliapaní, pričom bez šliapania sa dá úmyselne aktívne spustiť a využívať len pri tlačení alebo rozjazde do maximálnej rýchlosti 6 km/h.

Dodatočnou montážou akceleračnej páčky sa tak elektrobicykel stáva nespôsobilým pre premávku na pozemných komunikáciách, vyhradených cyklotrasách a trasách určených výhradne pre jazdné bicykle.

Súčasne zákazník berie na vedomie, že elektrobicykel nie je konštruovaný pre jazdu iba s využitím pomocného elektrického pohonu, a preto pri ňom dochádza k nadmernému opotrebeniu pohonného ústrojenstva elektrobicykla a k výraznému znižovaniu životnosti batérie. Prípadné nároky z vád vzniknutých týmto spôsobom jazdy preto nebudú považované za oprávnené.


Upozornenie: Akceleračnú páčku je možné namontovať len na mestské elektrobicykle s pohonom v zadnom náboji.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplnky pre elektrobicykle
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: